HAKKIMIZDA

Partner danIŞmanlIk

Partner Yönetim Danışmanlığı ve Eğitim Hizmetleri şirketi 1998 yılında kurulmuştur. Partner’ın ana faaliyetleri içerisinde ticari işletmelere İnsan Kaynakları alanında danışmanlık hizmetleri vermek, orta ve üst kademe yöneticilerin seçme ve yerleştirme çalışmalarında görevler üstlenmek, organizasyonlar içerisinde çalışanlara iklim - memnuniyet araştırmaları düzenlemek ve çalışanların kişisel ve yetenek gelişimlerini destekleyecek eğitimler yer almaktadır.

Partner, halen gerek hizmet gerekse de üretim ağırlıklı faaliyetlerini yürüten  birçok uluslararası, ortak ve tamamen Türk sermayeli kuruluşa başarı ile hizmet vermektedir.

 

Neden Partner ! …

  • İnsan Kaynakları gözlüğü ile konulara bakış
  • İş hayatının içerisinden gelen uzmanlar ( Akademik altyapı + gerçek iş ve profesyonel yaşamı tecrübesi )
  • Yönetici atamaları , araştırma faaliyetleri ve eğitim hizmetlerini aynı anda çatısında bulunduran nadir şirketlerden birisi ve ülke dokusuna hakim %100 Türk kuruluşu
  • Yerel pazara uyarlanabilir çözümler
  • Uluslararası bakış açısı, yerel dokuya hassasiyet
  • Dönüşü ölçülebilir ve değer yaratan eğitim hizmetleri
  • Müşteri ve firma kültürüne uygun çözüm ve yaklaşımlar
  • Müşterinin dinamiklerine, etiklerine ve beklentilerine uygun yaklaşım
  • Kendini sürekli geliştiren yapı

KURUMSAL DEĞERLER

Müşteri Odaklılık

Bizleri yönlendiren sizin ihtiyaçlarınızdır. Bizler, sürekli sizin ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamaya, var olan araştırma projelerimizi her yönden geliştirmeye, yenilikçi ürünler sunmaya ve dolayısıyla sizin veri sistemlerinizin önemli bir parçası olmaya çalışmaktayız. Araştırmalarımızın doğruluğu, uyguladığımız metodolojilerin araştırma hedeflerine uygunluğu, mükemmel müşteri hizmetleri, esneklik, söz verilen zamanlamalara uyma ve maliyetteki etkinliğimizle beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verebilmekte, hatta beklentileri aşmaktayız. Müşterilerimizin başarılarına katkıda bulunmakta, uzun vadeli stratejik ortaklıklar sayesinde bu katkımızın sürekliliğini sağlamaktayız.

Çalışan Değeri

Çalışanlarımız bizim en değerli varlığımızdır.  Eğitimlerle gelişme, fikir paylaşımı ve tecrübe edinme kurumumuz ve işimiz için vazgeçilmezdir.   Kişisel girişimi, çalışmayı ve kurumumuza ve araştırmacılığa bağlılığı teşvik eder ve ödüllendiririz. 

Yenilikçilik

Araştırma süreçleri ve elde edilen çıktılarda sürekli yenilikçiliğe yatırım yapmanın, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın en önemli ön koşulu olduğuna inanıyoruz. Amacımız ana iş alanlarımızda her zaman en iyi olmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçları, gelişen pazarlar, yeni teknolojiler, çalışanlarımızın uzmanlığı ve fikirleri yenilikçiliğimize ivme kazandırmaktadır. 

Büyüme

Karlı büyümemiz müşterilerimiz açısından daha büyük fırsatların önünü açmaktadır. Kişiler, takımlar ve iş üniteleri olarak verdiğimiz kararların her seviyede yaratacağı etkinin farkındayız. Performans değerlendirmesi ve performans geliştirilmesi amacıyla sürekli mali ve mali olmayan ölçümlerle geleceğe yatırım yapıyoruz.